d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / 1,5% dla Józka Dolanowskiego ...

1,5% dla Józka Dolanowskiego - Lekarza Rodzinnego z Tomaszowa Lubelskiego

2023-04-25
opublikowany w kategorii Bieżące
Dzień dobry !

Przede wszystkim dziękuję bardzo że tak wiele osób zdecydowało się przekazać na mój cel swój 1 % podatku .Wiem że to miedzy innymi efekt działań  wielu życzliwych mi ludzi  którzy rozpropagowali tą wiadomość po całej Polsce również wśród tych którzy mnie nie znali osobiście . Zebrała się bardzo duża kwota . Być może należało dziękować wcześniej (Urząd Skarbowy przekazuje 1% na konto Fundacji Aktywnej Rehabilitacji we wrześniu ) ale chciałem od razu pokazać na co poszły te pieniądze .

 

Na zdjęciu w załączniku widzicie wózek który po 3 miesiącach oczekiwania odebrałem tydzień temu . To mój drugi wózek. Po trzech awariach pierwszego , wysyłaniu do serwisu do Gorzowa wiedziałem że musze mieć drugi bo brak wózka unieruchamia mnie kompletnie . Gdy pisałem do Was rok temu sukcesem dla mnie było przesiąść się po desce ślizgowej do samochodu żony. Teraz sam jeżdżę przystosowanym samochodem do pracy , sam sobie składam, wkładam do auta i rozkładam tak zwany  wózek lekki aktywny.

Na nogach mam założone do zdjęcia dopasowane dla mnie indywidualnie ortezy. Służą mi do ćwiczeń chodzenia z balkonikiem i aktywnej pionizacji ale również uratowały mnie gdy popsuła się winda w Poradni i musiałem zejść dwa pietra w dół .

To dziwne kółko z przodu to już tylko do rekreacji. Po prostu dzięki niemu z dużo większym komfortem mogę poruszać się na większe odległości po kostce brukowej ,czy nierównym asfalcie ,szutrze lub nawet po twardej trawie .

 

Nieśmiało ponownie załączę dane konta. Ponownie powtórzę że moja prośba jest do tych którzy nie przekazywali do tej pory swojego podatku lub uznają jak poprzednio że jednak przekażą swoje 1.5% ponownie na mój cel bo w tym momencie nie widzą lepszego.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie z nadzieją na częstsze spotkania w tym roku .

Józek Dolanowski

Lekarz Rodzinny z Tomaszowa Lubelskiego.

 

Numer KRS: 0000032645

Bardzo ważne ! Wypełnij rubrykę INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE w celu szczegółowym wpisując Dolanowski Józef 1196/21.

 

 

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.