d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / Opieka Koordynowana - ...

Opieka Koordynowana - szkolenie w Szczecinie

2023-03-20
opublikowany w kategorii Bieżące

Szanowni Państwo,

W imieniu Kolegium Lekarzy Rodzinnych oraz Dyrekcji Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia uprzejmie zapraszam na szkolenie dotyczące wszystkich aspektów realizacji opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej.

Szkolenie będzie prowadzone przez Panią Konsultant Krajową w dziedzinie medycyny rodzinnej dr hab.n.med.  Agnieszkę Mastalerz Migas.

Swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem opieki koordynowanej podzielię  się z Państwem osobiscie jako Konsultant Wojewódzki w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Będzie można zapoznać się wieloma aspektami opieki koordynowanej oraz posłuchać o doświadczeniach związanych z jej realizacją. Przewidziana jest możliwość dyskusji i wyjaśniania kwestii budzących wątpliwości.

Spotkanie szkoleniowe odbędzie się w dniu 21 marca (wtorek) o godz. 15.00  w obiekcie widowiskowo-sportowym NETTO Arena Szczecin (Azoty Arena),

mieszczącym się przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 w Szczecinie.

Wejście do obiektu znajduje się po lewej stronie od wejścia głównego (napis kawiarnia), następnie windą na drugie piętro  - do Sali poprowadzą strzałki.

Zapewniono dla Państwa bezpłatny parking przy obiekcie.

Zapraszam

dr n. med Wiesława Fabian

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.