d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / Jubileuszowy Kongres Medycyny ...

Jubileuszowy Kongres Medycyny Rodzinnej tuż, tuż...

2022-05-20
opublikowany w kategorii Bieżące

 

Pobierz obrazki  
 

2-5 CZERWCA 2022 ROKU
JUBILEUSZOWY
20 KONGRES MEDYCYNY RODZINNEJ

 
  Pobierz obrazki  
 

 

 
 

TORUŃ STOLICĄ MEDYCYNY RODZINNEJ!

W dniach 2-5 czerwca 2022 roku w Toruniu, odbędzie się Jubileuszowy, 20 Kongres Medycyny Rodzinnej „ZDROWIE, PACJENT, RODZINA”, największa w bieżącym roku konferencja naukowa dla lekarzy rodzinnych i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

WIĘCEJ
 
 

 

 
 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Chcemy, aby lekarze rodzinni otrzymali dostęp do szerokiej wiedzy medycznej oraz mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi badaniami naukowymi przedstawionymi przez najlepszych specjalistów.

UDZIAŁ STACJONARNY W KONGRESIE MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 20 MAJA!

WIĘCEJ
 
 

 

 
 

2 CZERWCA
WARSZTATOWY CZWARTEK

kształtowanie umiejętności praktycznych czyli... NAUKA POPRZEZ PRAKTYKĘ

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach tematycznych pozwalających nabyć wiedzę oraz udoskonalić i rozwinąć umiejętności praktyczne!

WARSZTATY DO WYBORU
 
 

 

 
 

3-4 CZERWCA
POSTĘPY W MEDYCYNIE RODZINNEJ 2022

czyli wszystko... CO LEKARZ RODZINNY WIEDZIEĆ POWINIEN

W trakcie trwania kongresu, podczas sesji wykładowych, przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia z zakresu: onkologii, geriatrii, urologii, pediatrii, otorynolaryngologii oraz profilaktyki COVID-19.

Ponadto poruszone zostaną zagadnienia z dziedzin takich jak kardiologia, choroby metaboliczne, pulmonologia, wakcynologia, a także neurologia.

WIĘCEJ
 
 

 

 
 

4 CZERWCA
PREZENTACJE USTNE I PLAKATOWE

Wzorem lat poprzednich, podczas kongresu, istnieje możliwość zaprezentowania wyników swoich oryginalnych badań lub prac kazuistycznych, w formie doniesień ustnych i plakatowych.

Podczas prezentacji można przedstawić także zagadnienia związane z funkcjonowaniem oddziałów terenowych Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, grup tutorskich, programów poprawy jakości czy podejmowanych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i/lub organizacyjnym.

NA ABSTRAKTY CZEKAMY DO 6 MAJA!

WIĘCEJ
 
 

 

 
 

LEKARZ RODZINNY PO GODZINACH

 
 

W piątek, 3 czerwca, po zakończonych wykładach, zapraszamy do Klubu Stars na integracyjny wieczór „Lekarz rodzinny po godzinach”, na spotkanie ze znajomymi i przyjaciółmi, z muzyką w tle.

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.