klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Program Ascend

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy lekarzy POZ do udziału w bezpłatnym spotkaniu w ramach programu ASCEND, które odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 maja 2022.

W trakcie wydarzenia eksperci skupią się na praktycznych zagadnieniach z zakresu cukrzycy, wymiana doświadczeń będzie realizowana poprzez interaktywne warsztaty oparte na analizie konkretnych przypadków i rozważeniu zastosowania najlepszego leczenia. 

 

REJESTRACJA ORAZ SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE NA: TINYURL.COM/2RSSHZZM. 

 

W RAZIE POTRZEBY ZAPEWNIONY ZOSTANIE BEZPŁATNY DOJAZD I ZAKWATEROWANIE.

 

Program posiada akredytację Europejskiej Rady Akredytacyjnej Kształcenia Ustawicznego w Medycynie (EACCME®), która pozwala przyznać maksymalnie 9,0 godzin europejskich zewnętrznych punktów edukacyjnych CME (ECMEC®).

Do zobaczenia w Warszawie !

 

Na czym polega program ASCEND?

Program akademii nauki i edukacji ustawicznej w zakresie cukrzycy i otyłości (ang. ASCEND) jest inicjatywą edukacyjną certyfikowaną przez CME i międzynarodową społecznością, która angażuje się w poprawę opieki nad osobami z cukrzycą i otyłością na całym świecie. Program ASCEND jest prowadzony przez Międzynarodowy Komitet Nadzorujący ściśle współpracujący z wykładowcami z Twojego kraju. Obejmuje kompleksowe działania opracowane w celu wspierania lekarzy we wprowadzaniu nowych rozwiązań w praktyce zawodowej.

Kto powinien wziąć udział w programie?

ASCEND jest przeznaczony dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej/opieki ogólnej, lekarzy medycyny rodzinnej oraz lekarzy chorób wewnętrznych, szczególnie zainteresowanych cukrzycą i/lub otyłością. ASCEND wspiera osoby zaangażowane w poprawę opieki nad pacjentem, w szczególności osoby zainteresowane poznaniem nowych metod klinicznych, które mogą mieć wpływ na wyniki leczenia pacjentów.

Dlaczego warto dołączyć do programu ASCEND?

Członkowie ASCEND będą mieli bezpłatny dostęp do programów szkoleniowych, materiałów edukacyjnych oraz platformy wymiany doświadczeń z innymi lekarzami. Pierwszą inicjatywą jest program szkoleniowy składający się z trwającego 1,5 dnia wydarzenia na żywo z kursami internetowymi przed i po spotkaniu.

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy więc o pilne złożenie wniosku.

Program jest bezpłatny, a zakwaterowanie zostanie zapewnione w stosownych przypadkach.

Więcej informacji w załączniku.

 

Pliki do pobrania

#1. ASCEND Poland_Brochure_2022.pdf